Kontakt

Nedan finner du besöksadress, telefonnummer, e-post och kontaktpersoner till INACs kontor. Vi erbjuder lösningar och installationer och för industri, samhällsbyggnad och energieffektivitet.

Kontaktuppgifter

VD

Robert Persson
070-679 81 11
robert.persson@inac.se

Vallenvägen 5, 444 60 Stora Höga

Avdelningschef Produktion

Mikael Larsson
070-237 42 65
mikael.larsson@inac.se

Industrigatan 12, 814 41 Skutskär

Ekonomi

Josefine Kvist
073-941 74 20
josefine.kvist@inac.se

Vallenvägen 5, 444 60 Stora Höga

Lön och redovisning

Susanne Falkman
073-033 41 39
Susanne.falkman@inac.se

Östra Storgatan 67, 553 21 Jönköping

Mer information om våra kontor

Roger Bjuhr
070-689 81 03
roger.bjuhr@inac.se

Tomas Molander
073-033 41 09
Tomas.molander@inac.se

Industrigatan 12, 814 41 Skutskär

 

Robert Persson
070-679 81 11

robert.persson@inac.se

 

Thomas Tweedie
070-553 41 30

thomas.tweedie@inac.se

Mikael Larsson
070-237 42 65

mikael.larsson@inac.se

 

Fakturering

Faktura info för INAC AB

Information till dig som är leverantör till INAC AB, org.nr 556675-2332

INAC Process AB är en del av VINCI Energies.

För mer information: info@inac.se